Anders Österlin färglitografi
2018-12-09
597483
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, numrerad 99/380, färglitografi, ca 47x43 cm