Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ABDALLAHAMAN HASSANI (Egypten, född 1947): Komposition med fåglar i träd, signerad A Hassani, olja på pannå, ca 60x60 cm
597487
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här