Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTURER, 2 st., i form av änglar, förgyllda, 17/1800-tal, höjd ca 48x51 cm

Slitage, lagningar, sprickor, senare förgyllning

597492

2018-12-08