Golvlampa tidigt 1900-tal

Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal
Golvlampa tidigt 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal, patinerad mässing samt fot i glas, textilskärm, höjd ca 148 cm

Bruksslitage, fläck på skräm

597494

2018-12-08