Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
SCHUCO, pojke samt gris, 1930-tal, filtklädda, fioler i plåt, urverksdrivna, höjd ca 11 cm
Nycklar saknas, slitage och skador, funktion ej kontrollerad
597534
2018-12-13