Spelande pojke gris Schuco

Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco
Spelande pojke gris Schuco

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

SCHUCO, pojke samt gris, 1930-tal, filtklädda, fioler i plåt, urverksdrivna, höjd ca 11 cm

Nycklar saknas, slitage och skador, funktion ej kontrollerad

597534

2018-12-13