Schild Frères & Co fickur i 18 k

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHILD FRÈRES & CO, damfickur, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, lila emaljdekor, innerboett i 18 k, ankargång, boettnr. 1794284, diameter 27 mm, vikt ca 17,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, emaljskador

597538

2018-12-10