Schild Frères & Co fickur i 18 k
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHILD FRÈRES & CO, damfickur, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, lila emaljdekor, innerboett i 18 k, ankargång, boettnr. 1794284, diameter 27 mm, vikt ca 17,5 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, emaljskador
597538
2018-12-10