Bläckhorn saltkar samt ram

Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram
Bläckhorn saltkar samt ram

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BLÄCKHORN, SALTKAR, fajans, 17/1800-tal, RAM, gustaviansk, träskuren, bronserad, oval, innermått 97x74 mm

Nagg

597562

2018-12-11