Sidboard 1940/50-tal

Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal
Sidboard 1940/50-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1940/50-tal, delvis med rotfanér, invändigt med hyllplan och lådor, stämpelmärkt SMI (Branschförbundet Svensk Möbelindustri), höjd ca 110, 170x46 cm, nyckel finns

Bruksslitage

597563

2018-12-10