Sidboard 1940/50-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1940/50-tal, delvis med rotfanér, invändigt med hyllplan och lådor, stämpelmärkt SMI (Branschförbundet Svensk Möbelindustri), höjd ca 110, 170x46 cm, nyckel finns
Bruksslitage
597563
2018-12-10