Hans Hammarskiöld fotografier Scania

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HAMMARSKIÖLD (1925-2012), (15 st), svartvita foton, framtagna för Scanias 100 års jubileum, en signerad och daterad på baksidan, ca 24x30,5 cm
Gåva direkt från Hans Hammarskiöld

597578

2018-12-11