Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS HAMMARSKIÖLD (1925-2012), (15 st), svartvita foton, framtagna för Scanias 100 års jubileum, en signerad och daterad på baksidan, ca 24x30,5 cm
Gåva direkt från Hans Hammarskiöld
597578
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här