Anders Andersö karikatyrteckning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS "Tecknar-Anders" ANDERSÖ (född 1930), boxningsmatch mellan Nikita Chrusjtjov med second Mao Zedong och Lyndon B. Johnson med second Hubert Humphrey, signerad, tusch, 37x28,5 cm

Ytskador och veck

597594

2018-12-11