Anders Andersö karikatyrteckning
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERS "Tecknar-Anders" ANDERSÖ (född 1930), boxningsmatch mellan Nikita Chrusjtjov med second Mao Zedong och Lyndon B. Johnson med second Hubert Humphrey, signerad, tusch, 37x28,5 cm
Ytskador och veck
597594
2018-12-11