Fåtölj med fotpall och bord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, SOFFBORD, 1970-tal, stomme i formböjd bok, klädsel i djuphäftad grön ulltextil, sitthöjd ca 36 cm, mått (pall) ca 55x62 cm, mått (bord) höjd 52, 68x68 cm
Bruksslitage, repor, klädsel med fläckar
597597
2018-12-09