Fåtölj med fotpall och bord

Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord
Fåtölj med fotpall och bord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, SOFFBORD, 1970-tal, stomme i formböjd bok, klädsel i djuphäftad grön ulltextil, sitthöjd ca 36 cm, mått (pall) ca 55x62 cm, mått (bord) höjd 52, 68x68 cm

Bruksslitage, repor, klädsel med fläckar

597597

2018-12-09