Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, brons, fyrkantiga fotplattor, kolonnformade, behängda med kedjor, krönta av mörkpatinerade stående karyatider, urnformade ljuspipor, höjd ca 26 cm

Slitage, smärre nagg, tofsar saknas, sneda ljusmanschetter

597609

2018-12-12