Bänkar ek

Bänkar ek
Bänkar ek
Bänkar ek
Bänkar ek
Bänkar ek
Bänkar ek
Bänkar ek
Bänkar ek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNKAR / BORD, 2 st., 1900-talets mitt, ek, höjd ca 34, 58x39 resp 115x39 cm

Bruksslitage, fläckar, stötmärken

597622

2018-12-10