Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Sittande flicka, signerad i plåten och numrerad 447/500 med blyerts, litografi, bildmått 73x49 cm
papperskador i övre kant
597635
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här