PICASSO, Pablo Internationell grafik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Sittande flicka, signerad i plåten och numrerad 447/500 med blyerts, litografi, bildmått 73x49 cm

papperskador i övre kant

597635

2018-12-11