Thomas matservis
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMAS, matservis, 57 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets andra hälft, guldkant, bestående av: 12 flata mattallrikar, 12 djupa mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, såsskål, 2 uppläggningsskålar
Såsskål med nagg
597650
2018-12-11