Thomas matservis

Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis
Thomas matservis

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

THOMAS, matservis, 57 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets andra hälft, guldkant, bestående av: 12 flata mattallrikar, 12 djupa mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, såsskål, 2 uppläggningsskålar

Såsskål med nagg

597650

2018-12-11