Heuer Chronosplit GMT Manhattan herrarmbandsur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HEUER, armbandsur, Chronosplit GMT Manhattan, stål, 1970-tal, analog/digital, quartz, mineraglas, datum, ref nr. 104.403, serie nr.362210, originallänk, viklås, diameter 36,4 mm, box, papper

Fungerande analog del, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, skadad box, defekt datum

597659

2018-12-10