Curt Burström etsning

Curt Burström etsning
Curt Burström etsning
Curt Burström etsning
Curt Burström etsning
Curt Burström etsning
Curt Burström etsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Rörliga vertikaler", signerad och daterad i plåten, CB 1952, etsning, editerad av Föreningen för Grafisk Konst 1953, ca 24x30 cm

597666

2018-12-11