Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800-talets slut, valnötsfanér och rot, 7 lådig, draghandtag i mässing, låsbar gavel, höjd 146, 74x47,5 cm
2 nycklar finns, senare bakstycke, bruksslitage, listdel saknas
597684
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här