Herrbyrå valnöt

Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, valnötsfanér och rot, 7 lådig, draghandtag i mässing, låsbar gavel, höjd 146, 74x47,5 cm

2 nycklar finns, senare bakstycke, bruksslitage, listdel saknas

597684

2018-12-11