Segelfartyg 2mastat

Segelfartyg 2mastat
Segelfartyg 2mastat
Segelfartyg 2mastat
Segelfartyg 2mastat
Segelfartyg 2mastat
Segelfartyg 2mastat

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

BÅTMODELL, segelfartyg, 2-mastat, "Lilla Dan", 1900-talets första hälft, höjd ca 49, längd ca 70 cm

Skador , lagningar kan förekomma

597700

2018-12-17