Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
BÅTMODELL, segelfartyg, 2-mastat, "Lilla Dan", 1900-talets första hälft, höjd ca 49, längd ca 70 cm
Skador , lagningar kan förekomma
597700
2018-12-17