Båtmodell troligen "Kronan"

Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen
Båtmodell troligen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÅTMODELL, möjligen regalskeppet "Kronan", 3-mastat, 1900-talets första hälft, höjd ca 84, längd 102 cm

Skador, lagningar

597712

2018-12-17