Båtmodell 3mastat 1900-tal

Båtmodell 3mastat 1900-tal
Båtmodell 3mastat 1900-tal
Båtmodell 3mastat 1900-tal
Båtmodell 3mastat 1900-tal
Båtmodell 3mastat 1900-tal
Båtmodell 3mastat 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELL, segelfartyg, 3-mastat, 1900-talets första hälft, höjd ca 57, längd 66 cm

Skador, lagningar

597715

2018-12-17