Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, nyrenässans, 1800/1900-tal, övre delen vitrin, fanerad i valnöt, båda sektionerna med lucka, höjd ca 212 cm, samt 83x52 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

597746

2018-12-11