Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAKELPLATTOR, s.k flisor, 6 st., Holland, Delft, 16/1700-tal, ca 13x13 cm
En lagad, nagg och avslag
597753
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här