Trädgårdsurnor ett par

Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par
Trädgårdsurnor ett par

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, betong, empirestil, 1900-tal, höjd ca 54, diameter 46 cm

Bruksslitage, skador

597759

2018-12-17