Jordglob Prof d:r Krause

Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause
Jordglob Prof d:r Krause

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, Prof d:r Krauses Nya Handels- samfärdsglob, med kompass, höjd ca 58 cm

Slitage

597765

2018-12-11