Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Johan Olof Degerman (1841-1887), Haparanda 1846, kropp i form av lyra, fyllda, höjd ca 14,5 cm
slitage, repor
597766
2018-12-11