Johan Olof Degerman ljusstakar ett par i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Johan Olof Degerman (1841-1887), Haparanda 1846, kropp i form av lyra, fyllda, höjd ca 14,5 cm

slitage, repor

597766

2018-12-11