Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TEBORD, 1900-tal, bricka i målat trä med frukter, senare underrede med kannylerande ben, höjd ca 62, 71x52 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, slitage
597768
2018-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner