Tebord gustavianskstil 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TEBORD, 1900-tal, bricka i målat trä med frukter, senare underrede med kannylerande ben, höjd ca 62, 71x52 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, slitage

597768

2018-12-11