Tyra Lundgren skulptur

Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, fågel med blomma, stengods, signerad TL, daterad 41, höjd ca 33 cm

Nagg

597772

2018-12-11