Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, fågel med blomma, stengods, signerad TL, daterad 41, höjd ca 33 cm
Nagg
597772
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här