Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, tidigt 1900-tal, sengustaviansk stil, fanerad i grunden, svartmålad, stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 77, 84x45 cm.
Senare målad, nyckel saknas, färgskav, bortfall på ett framben
597802
2018-12-11