Salongsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets början,förgylld dekor, bestånde av rsoffa, 2 karmstolar, 4 stolar, 2 taburetter, soffans längd ca 180 cm

Proveniens: Edeby Säteri

Slitage, skadad klädsel, fläckar

597829

2018-12-11