Salongsgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets början,förgylld dekor, bestånde av rsoffa, 2 karmstolar, 4 stolar, 2 taburetter, soffans längd ca 180 cm
Proveniens: Edeby Säteri
Slitage, skadad klädsel, fläckar
597829
2018-12-11