Jardinjär
2018-12-14
597837
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JARDINJÄR, 1900-talets andra hälft, vitmålad trä, höjd ca 80, 106x23 cm
Bruksslitage, nymålad