Lars Bertle oljemålning

Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS BERTLE (född 1925): ´´Havsskulptur´´, signerad Bertle, olja på duk, 50x42 cm

Kracklyr

597843

2018-12-14