Oljamålning av en Kryssaren

Oljamålning av en Kryssaren
Oljamålning av en Kryssaren
Oljamålning av en Kryssaren
Oljamålning av en Kryssaren
Oljamålning av en Kryssaren
Oljamålning av en Kryssaren

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, ´´Kryssaren HMS Tre Kronor´´, monogramsigernad ´´HU´´, olja på pannå, ca 40x61 cm

Smärre slitage

597848

2018-12-14