Dorothea Tanning färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOROTHEA TANNING (1910-2012), kompostion, signerad Dorothea Tanning i plåtten och i blyerts under, daterad i plåtten -48, numrerad 67/75, färglitografi, bildstorlek ca 35x41 cm
Ej examinerad ur ramen
597850
2018-12-14