Dorothea Tanning färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012), kompostion, signerad Dorothea Tanning i plåtten och i blyerts under, daterad i plåtten -48, numrerad 67/75, färglitografi, bildstorlek ca 35x41 cm

Ej examinerad ur ramen

597850

2018-12-14