Eva Jancke-Björk lockurna

Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna
Eva Jancke-Björk lockurna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO FAJANS, lockurna, Eva Jancke-Björk, glaserad i gråvit krackelerad glasyr, dekor av snäckor, sjögräs och fiskar i blått, lockknopp i form av fisk, signerad BO 3420 AK EJB, höjd ca 48 cm

Locket med lagning

597866

2018-12-12