Eva Jancke-Björk lockurna
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BO FAJANS, lockurna, Eva Jancke-Björk, glaserad i gråvit krackelerad glasyr, dekor av snäckor, sjögräs och fiskar i blått, lockknopp i form av fisk, signerad BO 3420 AK EJB, höjd ca 48 cm
Locket med lagning
597866
2018-12-12