Sportaffischer

Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer
Sportaffischer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFFISCHER, OS STOCKHOLM 2004, VM FRIIDROTT GÖTEBORG 1995, OS SEOUL 1988,
DN-GALAN: 1 signerad Carl Lewis, 1 signerad Leroy Burell, 1 signerad Patrik Sjöberg, affischer, ca 56x42-100x70 cm

Oramade, stort parti VM Friidrott Göteborg 1995, hanteringsveck, skador

597920

2018-12-16