Wiwen Nilsson örhängen

Wiwen Nilsson örhängen
Wiwen Nilsson örhängen
Wiwen Nilsson örhängen
Wiwen Nilsson örhängen
Wiwen Nilsson örhängen
Wiwen Nilsson örhängen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIWEN NILSSON, örhängen, 1 par, sterlingsilver, med hängande rektangulära stavar, skruvsystem, höjd ca 26 mm, totalvikt ca 9,5 g, etui medföljer

Ingår i temaauktionen Scandinavian design

Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning

597930

2018-12-15