Formar 1 par koppar 1800-tal

Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal
Formar 1 par koppar 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORMAR, 1 par, koppar, 1800-talets början, i form av snäckor, längd 43 cm

Skador och lagningar

597947

2018-12-12