Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 282/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm

Något gulnad

597949

2018-12-11