Skulptur Vilda Västern

Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, bemålad konstmassa, föreställande hukande mansfigur, Universal Statuary corp, signerad CAP, daterad copyright 1986, höjd inklusive sockel ca 48 cm

597950

2018-12-12