Jan Naliwajko Tredimensionellt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1938), skulptur, trä, osignerad, höjd 107 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

597965

2018-12-13