Marinanne Westman Mon Ami Rörstrand
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, "Mon Ami", kaffe- och teservis, 20 dlr., porslin, Rörstrand, bestående av: 8 kaffekoppar, 4 tekoppar, 7 assietter samt gräddkanna, diameter ca 6-17 cm
Nagg förekommer, slitage
597966
2018-12-12