Bruno Mathsson Karin

Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin
Bruno Mathsson Karin

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, bärväv i grå smärting, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm

Lädret senare infärgat, bruksslitage, bärväv med fläckar

597970

2018-12-11