Matta röllakan

Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HJÖRDIS JANSSON, matta, röllakan, signerad KH HJ" Klockargårdens Hemslöjd, Tällberg, ca 212x160 cm

Slitage

597981

2018-12-16