Ilka Pärni

Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKA PÄRNI (b. 1959): blandteknik signerad och daterad, "I. Pärni -91", bildstrl. 13,5x13,5 cm.

PROVINIENS: Galleri Lundmark, Stockholm

597985

2018-12-12