Soffa Hans Wegner
2018-12-11
597997
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HANS WEGNER, soffa, Getama, Danmark, modell GE 236, formgivningsår 1950, ek, lösa plymåer, brun klädsel, längd 210 cm, sitthöjd 38 cm
Klädsel med fläckar, slitage och skador